GDPR

Nenašli jste odpověď? Napište nám email nebo nás najdete na sociálních sítích!

FAQs

Většina košil je ušitá v univerzální velikosti. U pyžamových topů a kalhot/šortek máme vždy dvě velikosti SM a LXL. Přesné rozmery najdete na záložce velikosti.

U košil zdarma prodloužíme o 10cm. V případě šití na míru si účtujeme 490Kč poplatek.

Pokud si nejste jistí, neváhejte nám napsat a poradíme! Nejčastěji nás najdete na sociálních sítích nebo na emailu.

Lněné látky nakupujeme pouze od evropských výrobců. Kategorie BASIC jsou lny z pobaltských států, které jsou u nás barvené. Kategorie LUX jsou unikátní v Česku navržené a utkané látky.

Produkty Moonia naleznete momentálně v kamenných pražských obchodech Tvorba, Ones a ve zlínském Courage. Dále se rozšiřujeme a pokud máte v okolí obchod, kde byste nás rádi viděli, dejte nám vědět!

Standardně doporučujeme prát oděvy na šetrný program při 30°C. Lněná vlákna jsou náchylná k lámavosti, ždímejte při nízkých otáčkách, vynechte aviváž i bělidlo. Doporučujeme prát samostatně, len na sebe někdy nachytá vlákla z jiných materiálů. A tak, v ideálním případě perte v ruce ve 30°C, vymačkejte a nechte uschnout na ramínku na sluníčku.

Víme, že je občas těžké vybírat zboží bez možnosti vyzkoušení.

Proto Vám nabízíme možnost vrácení zboží do 1 měsíce od zakoupení bez udání důvodů. 

Dámské noční košile a pyžama jsou ale univerzální, lehce je unosíte i přes den. Zkoušejte poctivě bez starostí a v případě potíží se na nás obraťte.