ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

V této sekci naleznete odpovědi na ty nejčastější otázky. Více informací o značce, použitých materiálech a jejich údržbě naleznete na našem Blogu.

FAQs

Naše košile mají ve většině případů velikost UNI. Vejdete se do nich pohodlně ať už máte velikost S nebo L. Pyžamové vršky, kalhoty a šortky šijeme ve velikostech SM a LXL.

Zdarma Vám upravíme délku produktu o 10cm. V případě šití na zakázku a větších úprav

Přesné rozměry naleznete pod tímto odkazem.

Pokud stále váháte, zda Vám kousek bude, neváhejte se nám ozvat emailem nebo přes sociální sítě!

Design lněných látek z kategorie LUX je realizovaný podle návrhů Evy Jandíkové z Atelieru Terej. Na rozdíl od látek barvených v kuse jsou vzory tkané z předem obarvených přízí, což jim dává živější vzhled. Jsou exkluzivně objednávány v limitovaném množství v českých tkalcovnách.

Stálá kategorie BASIC nabízí evropské lněné látky barvené v Česku.

Látky jsou v gramáži 145g/m²-160g/m².

Produkty MOONIA si můžete vyzkoušet v pražských kamenných obchodech TVORBA, ONES a ve zlínském COURAGE. Pokud máte v okolí obchod, kde byste rádi naše kousky viděli, dejte nám vědět!

Víme, že je občas těžké vybírat zboží bez možnosti vyzkoušení.

Proto Vám nabízíme možnost vrácení zboží do 1 měsíce od zakoupení bez udání důvodů. 

Dámské noční košile a pyžama jsou ale univerzální, lehce je unosíte i přes den. Zkoušejte poctivě bez starostí a v případě potíží se na nás obraťte.

Len se příliš nešpiní, ale někdy se prát musí. Standardně perte na šetrný program 30°C, bez aviváže a bělidla a ždímejte krátce při nízkých otáčkách. Lněné oděvy doporučujeme prát samostatně, občas nachytají vlákna z jiných materiálů. A tak, v ideálním případě perte lněné oblečení v ruce, vymačkejte vodu a nechte usušit na sluníčku.

BCI aneb proč svět potřebuje lepší bavlnu

BCI aneb proč svět potřebuje lepší bavlnu

Rozhodnutí přidat bavlnu do nabídky pro mě nebylo úplně lehké. Přece jen jsem Moonii založila, „abych bojovala proti vytahaným tričkům z H&Mka.“ Když jsem se ale na Instagramu ptala svých...
Soul-znění s ONE VILLAGE

Soul-znění s ONE VILLAGE

Tvoří oblečení šetrné k tělu i planetě, které nechávají šít v dílně v Pošumaví. Takové, které je snadno kombinovatelné, dá se nosit napříč sezónami a vydrží. ONE VILLAGE. Česká značka,...
Můj rok 2022 s Moonií

Můj rok 2022 s Moonií

Už dlouho nosím v hlavě myšlenku, že vám napíšu. Je to něco mezi sebereflexí, ohlédnutím za loňským rokem a povídáním o plánech na ten letošní. Tak mě omluvte, jestli budu... Číst více